HABERLER

Frame Suites Bodrum, Özel Kokteyle Tanıtıldı

BODRUM’da, Hataylı kardeş iki işadamı tarafından 55 milyon euro yatırımla bir süre önce yapımına başlanan 16 blokta 60 rezidansın yer aldığı Frame Suites Bodrum, düzenlenen kokteyle tanıtıldı.

Gümbet Mahallesi, Asarlık Mevkii’ndeki Adnan Menderes Caddesi’nde 10 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde, Vithome İnşaat Limited Şirketi tarafından hayata geçirilen Frame Suites Bodrum’un tanıtımı için düzenlenen kokteyle, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Antakya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Lütfü Savaş, Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon, Vithome İnşaat Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Halit Yağcıoğlu, kardeşi Osman Yağcıoğlu, projenin yapıldığı arazinin sahibi Turan Eriş ve yaklaşık 400 davetli katıldı.

Haberin Devamı..

.https://www.haberler.com/frame-suites-bodrum-ozel-kokteyle-tanitildi-9885159-haberi/

Bodrum'da yapılan 'çevreci rezidans'ın tanıtımı yapıldı

Doğaya zarar vermeyen çevreci rezidans projelerinden biri Bodrum‘a bağlı Gümbet Mahallesi, Asarlık mevkiinde yükseliyor. Proje, doğal doku bozulmadan mevcut iki eski otelin yerine yapılıyor. 10 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen rezidans tanıtımı için kokteyl düzenlendi.

Haberin Devamı…

https://www.cnnturk.com/video/emlak/yeni-projeler/bodrumda-yapilan-cevreci-rezidansin-tanitimi-yapildi

Frame Suites Bodrum, özel kokteyle tanıtıldı

ÜÇ CEPHESİ DENİZİ GÖRÜYOR
Bodrum’un merkezinde, denize sıfır konumu, manzarayı kesintisiz veren boydan boya camları, güçlü teknolojisi, altyapısı ve şehrin ruhu ile harmanlanan mimarisi ile Bodrum tutkunları için hazırlanan projedeki rezidansların üç cephesi de deniz görüyor.
Vithome İnşaat Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Halit Yağcıoğlu, sonsuz maviliklerin hükmettiği eşsiz manzarası ile dikkat çeken 3+1 Flat, 3+1 Dubleks ve 2+1 Flat dairelerin yer aldığı projede ev sahibi olanlara, özel plajda yazın ve güneşin tadını çıkarabilecekleri gibi, kışın kapalı havuzda yüzüp, Türk hamamı ve sauna ile günün yorgunluklarını atabilecekleri, yılın 12 ayı boyunca sınırsız lüksün tadını çıkartabilecekleri bir yaşam vaat ettiklerini söyledi.

Haberin Devamı…

https://www.hurriyet.com.tr/frame-suites-bodrum-ozel-kokteyle-tanitildi-40535342